Πολλαπλασιάζονται τα κλειστά σχολεία και τμήματα λόγω κορωνοϊού

Κλειστά σχολεία: Λουκέτο σε 450 περίπου σχολεία και τμήματα λόγω κρουσμάτων κορωνοϊού σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας. 

Σύμφωνα με το υπουργείο Παιδείας, στις 6/6/2021, 10:15,  οι σχολικές μονάδες που είναι σε πλήρη αναστολή αντιστοιχούν στο 0,1481 %,του συνόλου και τα τμήματα (μερική αναστολή) σε 0,2955 % του συνόλου. Στη λίστα δεν περιλαμβάνονται σχολεία σε υποχρεωτική αναστολή λόγω lockdown.

Πληροφορίες σχετικά με την αναστολή λειτουργίας δομών εκπαίδευσης εξ αιτίας της πανδημίας του κορωνοϊού, μπορείτε να βλέπετε ΕΔΩ. (Συνεχής Ενημέρωση)

Σημειώνεται ότι στους χώρους των υπό αναστολή λειτουργίας σχολείων έχουν πραγματοποιηθεί απολυμάνσεις από την πρώτη στιγμή που έγιναν γνωστά τα κρούσματα κορωνοϊού.

Υπενθυμίζεται ότι πλέον, μαθητές, εκπαιδευτικοί και εργαζόμενοι στα σχολεία θα κάνουν μία φορά την εβδομάδα αυτοδιαγνωστικό τεστ. Το τεστ θα διενεργείται εντός 24 ωρών πριν από την προσέλευση στο σχολείο κάθε Δευτέρα πρωί, θα δηλώνεται το αποτέλεσμα στην πλατφόρμα https://self-testing.gov.gr/ σύμφωνα με τις οδηγίες, και τα μέλη της εκπαιδευτικής κοινότητας θα φέρουν μαζί τους βεβαίωση αρνητικού τεστ, που θα επιδεικνύουν στο σχολείο», σύμφωνα με τη νεότερη ανακοίνωση του υπουργείου Παιδείας.

Το υπουργείο παιδείας δημοσίευσε απόφαση  που διευκρινίζει τι θα ισχύει με τους μαθητές που μένουν μαζί με άτομα που ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες

Νέα εγκύκλιος του υπουργείου Παιδείας για τα self tests και τις απουσίες των μαθητών στην οποία δίνονται οδηγίες στους Διευθυντές για την πληρέστερη αντιμετώπιση των μαθητών στα σχολεία.  

Διαβάστε επίσης:

Νέο πρωτόκολλο του ΕΟΔΥ: Πότε κλείνουν τα σχολεία – Όλες οι ενέργειες (Μάιος 2021)

Δείτε παρακάτω τα κλειστά Λύκεια, νηπιαγωγεία, δημοτικά και ειδικά σχολεία, σύμφωνα με τη λίστα του υπουργείου Παιδείας:

20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09/06/2021 ΤΜΗΜΑ Β’ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Γ’ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/06/2021 Z0Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ Τμήμα ‘Ένταξης (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ- Γ (Γ Τάξη), Ζ1Γ1 (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 09/06/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 11/06/2021 Β- ΘΕΤ.1 (Β Τάξη), Β1- Γ.Π. (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Β3-Γ.Π. (Β Τάξη), Β-ΑΝΘΡ.2 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
Β4- Γ.Π. (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΕΠΑΛ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 07/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 07/06/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΚΙΖΑΣ 07/06/2021 ΤΥ Β ΖΕΠ2 (Β Τάξη), ΤΥ Γ ΖΕΠ2 (Γ Τάξη), ΤΥ Δ ΖΕΠ2 (Δ Τάξη), ΤΥ Ε ΖΕΠ2 (Ε Τάξη), ΤΥ ΣΤ ΖΕΠ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 Αγγλικά (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΕΜΕ 07/06/2021 Β3 (Β Τάξη), EN-2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 07/06/2021 Β4 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ 10/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 10/6
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 07/06/2021 ΠΡΩΙΝΟ2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΑΚΑΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΡΓΥΡΗ-ΛΑΙΜΟΥ 07/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ – ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α-ΓΕΡ-10R-ΠΕΤ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 07/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 07/06/2021 Ε3 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 07/06/2021 Δ3 (Δ Τάξη), Δ3_ΑΓΓ_Α (Δ Τάξη), Δ3_ΑΓΓ_Α_ΔΙΕΥΡ (Δ Τάξη), Δ3_ΑΓΓ_Β (Δ Τάξη), Δ3_ΑΓΓ_Β_ΔΙΕΥΡ (Δ Τάξη), Δ3_ΓΑΛ (Δ Τάξη), Δ3_ΓΑΛ_ΔΙΕΥΡ (Δ Τάξη), Δ3_ΓΕΡ (Δ Τάξη), Δ3_ΓΕΡ_ΔΙΕΥΡ (Δ Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗ_Δ3 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 07/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 07/06/2021 B2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 07/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 07/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 07/06/2021 ΣΤ2΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2΄ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 07/06/2021 ΒΓΤΠΕ1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 11/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
Δ2 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 07/06/2021 Ο1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Π1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 06/06/2021 Α ΓΑΛΛΙΚΑ 1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
ΙΔ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ “ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ ΛΥΚΕΙΟΝ” (12967/04-09-1917) 07/06/2021 Β3 (Β Τάξη), Ε4 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 07/06/2021 ΓΜ3 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ4 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ3 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΡΕΙΟ ΔΙΔΑΚΤΗΡΙΟ 07/06/2021 Β_Ανθρ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 07/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 06/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΠΑΠΑΓΟΥ 07/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ 07/06/2021 Β5 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ-ΙΣΟΤΙΜΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αναγνωρισμένο με το Ν.3776/1929, ισότιμο με τα Δημόσια Σχολεία 07/06/2021 α6 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 5/6
γ6 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
γ7 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟ – ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 07/06/2021 Β2 (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 06/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 07/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 07/06/2021 Β4 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ 06/06/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 [ΑΓΓ] (Β Τάξη), Β3 [ΓΑ] (Β Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 07/06/2021 _Ε2 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
Γ4 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 07/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 07/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/06/2021
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΛΙΘΟΥ 07/06/2021 Α (Α Τάξη), Αγγλικά Α΄ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΜΑΝΗ 09/06/2021 Ε-ΣΤ (Ε Τάξη), Ε-ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
40ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου 07/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
72ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 06/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΕΝΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 09/06/2021 ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 13/6
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 09/06/2021 ολοημερο 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 09/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 09/06/2021 Α3 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α4 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Α Τάξη), Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Α Τάξη), Α4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 07/06/2021 A (Α Τάξη), Α – Ε.Δ. (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΖΕΠ  –  Α (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Μουσικό Γυμνάσιο Καρδίτσας – Λυκειακές Τάξεις 09/06/2021 (52) – Α2 ΛΥΚΕΙΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
137ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β-ΘΣ-1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
17ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021
18ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ 06/06/2021
27ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021
38ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 07/06/2021 Α 3 (Α Τάξη), B 1 (Β Τάξη), Γ ΟΙΚ. ΠΛΗΡ. 2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
54ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 06/06/2021 ΔΥΕΠ 1 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 2 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 3 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 4 (ΔΥΕΠ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
54ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
Α3 (Α Τάξη), Α3_Α4_ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 5/6
6/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Σ.Π.Α. 10/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ 15:00 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ 15:00 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ 15:00 (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
68ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Β4 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
12ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 07/06/2021 Β1 ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Δ1 ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 05/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 5/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 06/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη), ΑΟ1-Δ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 06/06/2021 A2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 11/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Β1 (Β Τάξη), Β-Θετ-2 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 07/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 07/06/2021 Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ ΤΑΞΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 07/06/2021
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 07/06/2021 Β2 – ΓΥΜΝΑΣΙΟ (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 07/06/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 07/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ 07/06/2021 Α (Α Τάξη), Α Αγγλικά (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δευτέρα 1 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δευτέρα 2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 08/06/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛ (Β Τάξη) από 31/5 έως και 8/6
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 08/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 8/6
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 13/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 13/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 10/06/2021 Β2 (Β Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 10/6
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 08/06/2021 Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 8/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 07/06/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ 1 – Γ (Γ Τάξη), Τ.Υ – ΟΜΑΔΑ 2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 11/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
Γ1 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-ΗΛ (Α Τάξη), Α2-ΜΗΧ (Α Τάξη), Α2-ΞΓ (Α Τάξη), Α2-ΟΙΚ (Α Τάξη), Α2-ΠΡΟΣ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 07/06/2021 Α’ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Δ’ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Ε’ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Β΄ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Γ’ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 07/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Δ2 (Δ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
10ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 07/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 07/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΤΕΔ Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 06/06/2021 2020-21_Α2_ΤΜΗΜΑ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ_Α2_2020-21 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡ. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ – “ΑΛ. ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ” 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α4 ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ5 (Γ Τάξη), Γ5 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ5 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ 07/06/2021
10ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 07/06/2021 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α3 (Α Τάξη), Ζ2*Α3 (Α Τάξη), Γ΄ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Τ.Ε. Γ΄ (Γ Τάξη), Ε΄ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), Τ.Ε. Ε΄ (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ12ΑΡΧ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 07/06/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
20ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 07/06/2021 Τμήμα 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 05/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 5/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 07/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ “JEANNE D’ ARC” (ΙΔΙΩΤΙΚΟ) 06/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
15ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06/06/2021 Υποχρεωτικό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
19ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06/06/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΌ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 07/06/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 09/06/2021 ΔΥΕΠ 1 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ3 (ΔΥΕΠ Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 06/06/2021 Α5 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 6/6
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΕΤΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Β Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΛΦΩΝ 09/06/2021 Ε-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε-ΓΕΝΙΚΗΣ (Ε Τάξη), Ε-ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
Γυμνάσιο Αλικιανού – «Γυμνασιάρχης Γεώργιος Δ. Καψωμένος» 07/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 06/06/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΑΔΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ 06/06/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 05/06/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓ (Α Τάξη), Α1_ΑΓΩΓ (Α Τάξη), Α1_ΗΛΕ (Α Τάξη), Α1_ΜΗΧ (Α Τάξη), Α1_ΠΡΟΣ_1 (Α Τάξη), Α1_ΠΡΟΣ_2 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Α2_ΑΓΓ (Α Τάξη), Α2_ΓΕΩΠ (Α Τάξη), Α2_ΗΛΕ (Α Τάξη), Α2_ΜΗΧ (Α Τάξη), Α2_ΠΡΟΣ_1 (Α Τάξη), Α2_ΠΡΟΣ_2 (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Α3_ΑΓΓ (Α Τάξη), Α3_ΑΓΩΓ (Α Τάξη), Α3_ΓΕΩΠ (Α Τάξη), Α3_ΟΙΚ (Α Τάξη), Α3_ΠΡΟΣ_1 (Α Τάξη), Α3_ΠΡΟΣ_2 (Α Τάξη), Γ_ΥΔΡ (Γ Τάξη), Γ_ΨΥΚΤ (Γ Τάξη), Γ4(ΥΔ+ΨΥΚ) (Γ Τάξη), Γ4_ΑΓΓ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ 06/06/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ 3 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Β Δ/Ο (Β Τάξη), Β ΗΛ (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Ν3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ – ΠΡΩΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Α2 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 06/06/2021 Τμήμα 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 07/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓΛ4 (Γ Τάξη), ΓΗΣΕΔ1 (Γ Τάξη), ΓΤΔΕΓ1 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 07/06/2021 Β3 (Β Τάξη), ΒΑΓΓΛ3 (Β Τάξη), ΒΥΠΕΥ3 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Β5 (Β Τάξη), ΒΑΓΓΛ5 (Β Τάξη), ΒΥΠΕΥ5 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 07/06/2021 Δ-3 (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 06/06/2021 Ζ0*Δ5 (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΕΥΚΛΕΙΔΕΙΟ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 10/6
Α2 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 06/06/2021 Β (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 06/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 05/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 06/06/2021 Υποχρεωτικό Πρωινό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 05/06/2021
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ” 07/06/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ – ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
Ε (Ε Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 06/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡ (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη), ψΑΓΓΛΙΚΑΒ1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 06/06/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΕΠΑ.Λ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 06/06/2021 Β-6 (ΥΓ3) (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ 05/06/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3_ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3_ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 05/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΛΑΠΠΕΙΟΝ 06/06/2021 A3 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Α4 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ – ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ 06/06/2021 Α3 (Α Τάξη), Α6 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΕΕΕΕΚ ΤΥΜΠΑΚΙ – ΕΕΕΕΚ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 06/06/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 06/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 31/5 έως και 5/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 06/06/2021 _Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΧΕΛΑΟΣ 06/06/2021 Α1-ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 07/06/2021 Τμήμα 2 Ολοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τμήμα 2 Πρωϊνή Ζώνη (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τμήμα 2 Υποχρεωτικό Πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 07/06/2021 ΤΜΗΜΑ2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 07/06/2021 Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧ. ΔΙΔ. ΤΜΗΜΑ  11 (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 07/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ε1 ΑΓΓ (Ε Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 06/06/2021 Β4 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ-ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ 05/06/2021 Ε (Ε Τάξη), Ε – ΓΕΡ (Ε Τάξη), Ε-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
132ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 05/06/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ3 (Γ Τάξη), Τ.Υ. Ι-2 (Γ Τάξη), Τ.Υ. Ι-5 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ 05/06/2021 ΒΥ1 (Β Τάξη), ΒΥ2 (Β Τάξη), ΓΥΘ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 06/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
40ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Γ4 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
43ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Α6 (Α Τάξη), Α6 ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α6 ΓΕΡΜ (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Γ4 (Γ Τάξη), Γ4 ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ4 ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
63ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 05/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
96ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΔΕΛΗ ΑΕΕ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ 06/06/2021 Α’ Αγγλικών (Α Τάξη), Α’ τάξη (Α Τάξη), Β’ Αγγλικών (Β Τάξη), Β’ τάξη (Β Τάξη) από 1/6 έως και 6/6
Ε’ Αγγλικών (Ε Τάξη), Ε’ τάξη (Ε Τάξη), ΣΤ’ Αγγλικών (ΣΤ Τάξη), ΣΤ’ τάξη (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 06/06/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ-Δ (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ 05/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΕΛΜΟΥΖΕΙΟ 05/06/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΚΚΑΣ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Βαγγλ1 (Β Τάξη), Βθετ1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΠΟΥΣ 06/06/2021 Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α΄ (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤ_Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΥΒΙΩΝ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 07/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΡΑΣ 07/06/2021 ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 07/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΒΥΓ2 (Β-Α) (Β Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ” 06/06/2021 Β΄ΛΥΚ-ΑΓΓΛ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β΄ΛΥΚ-ΑΝΘΡ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β΄ΛΥΚ-ΓΕΡΜ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β΄ΛΥΚ-ΘΕΤ (Β-ΛΥΚ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο  ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021
33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 08/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 8/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ 06/06/2021 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 06/06/2021 Β’ ΘΕΤ.ΣΠ.-1 (Β Τάξη), Β’ ΘΕΤ.ΣΠ.-2 (Β Τάξη), Β-1 (Β Τάξη), Β-2 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 06/06/2021 A1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 06/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε2-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ “ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ Κ. ΖΩΗ Α.Ε” 06/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 06/06/2021 ΚΑΤΣΙΡΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΑΜΑΡΑΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 06/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 06/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 eng (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 06/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 06/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 Αγγλικά προχωρημένοι (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 06/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 06/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 Αγγλικών (Α Τάξη), Α4 Γαλλικών (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 Αγγλικών (Γ Τάξη), Γ2 Γαλλικών (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
Α2 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 06/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 11/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓ (Β Τάξη), Β1ΓΑΛ (Β Τάξη), Β1ΓΕΡ (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
Γ4 (Γ Τάξη), Γ4ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ4ΓΑΛ (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 06/06/2021 Γ2_Γ4_ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06/06/2021 ΒΥ3-ΕΙΔ (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΙΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ 06/06/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 07/06/2021 Α-ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ-2 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 09/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 9/6
Β2 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ 06/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1ξεν (Γ Τάξη), Γδομ (Γ Τάξη), Γοικ (Γ Τάξη), Γπληρεφ (Γ Τάξη), Γτουρ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ 06/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΛ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – Φ. ΣΑΚΚΑ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 07/06/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 06/06/2021 ένταξη Β (Β Τάξη), ένταξη Γ (Γ Τάξη), ένταξη Ε (Ε Τάξη), ένταξη Στ (ΣΤ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 06/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
4ο Γυμνάσιο Χανίων 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 5/6
1ο ΕΠΑΛ Διονύσου – “Ζήνων” 05/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-1 Ερευνητική (Α Τάξη), Α1-2 Ερευνητική (Α Τάξη), Α1-Α (Α Τάξη), Α1-ΖΔΔ (Α Τάξη), Α1-ΣΕΠ (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ 05/06/2021 Β1-Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
Γ2 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 05/06/2021 Ε_ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΔΡΕΠΑΝΟΥ 05/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2  ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ 05/06/2021 TY 1 (Α Τάξη), TY 2 (Β Τάξη), TY 3 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), TY 4 (Ε Τάξη), TY 5 (ΣΤ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 05/06/2021 Γ_ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ_1 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ “ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ” 05/06/2021 2a (Β Τάξη), 2b (Β Τάξη), 2c (Β Τάξη), 2d (Β Τάξη), II-A (Β Τάξη), II-B (Β Τάξη), II-C (Β Τάξη), II-D (Β Τάξη), II-E (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 05/06/2021 ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1ο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΟΥ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΠΕΡΙΘΑΛΨΕΩΣ Σ.Υ.Τ.Ε 05/06/2021 1o TΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 05/06/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ 05/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
17ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 05/06/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 07/06/2021 ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 05/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 05/06/2021 Β1-ΘΕΤ (Β Τάξη), Β5 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 05/06/2021 Προαιρετικό ολοήμερο 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Υποχρεωτικό Πρωϊνό 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
117ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Α΄ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α΄ (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΤΕ Α΄ (Α Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Α΄1 (Α Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Α΄2 (Α Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Α΄3 (Α Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Α4 (Α Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Β΄1 (Β Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ Ι – Β΄3 (Β Τάξη) από 31/5 έως και 7/6
ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄1 (Ε Τάξη), Ε΄1 (Ε Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
130ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 06/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικά (Ε Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
38ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 Β3 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
Γ5 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
46ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 05/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  – ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛ 05/06/2021 Προνήπιο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ 05/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 05/06/2021 Γ5 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 05/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 05/06/2021 ΣΤ 2 (ΣΤ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 05/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 05/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΣΧΟΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΡΟΥ 05/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 05/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 05/06/2021 ΓΓ ΤΡ (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 06/06/2021 Β ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (Β Τάξη), Β2 (ΓΕΩΠ) (Β Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 06/06/2021 Τμήμα Α2 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 05/06/2021 A2 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021 ΒΟΙΚ2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΑΝΘ (Β Τάξη), Β-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ-2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
44ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021 ΣΤ1 Τάξη (ΣΤ Τάξη) από 27/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 06/06/2021 Β3 (Β Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
Γ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΑΓΑΙΑΣ 05/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/06/2021 ΒΥΓ2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 05/06/2021 ΓΦ2 (Γ Τάξη), ΓΨ (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ 07/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ “ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ” 05/06/2021 4Δ (Α Τάξη), 4Δ-ΠΛΗΡΟΦ-1 (Α Τάξη), 4Δ-ΠΛΗΡΟΦ-2 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ   ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 09/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
Γαλλικά Στ6 (ΣΤ Τάξη) από 27/5 έως και 9/6
ΙΔΙΩΤ. ΓΥΜΝΑΣΙΟ «ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ» – Χ.Β.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 07/06/2021 Α5 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓ5 (Α Τάξη), Α-ΓΕΡ4 (Α Τάξη) από 28/5 έως και 7/6
Β3 (Β Τάξη), Β-ΑΓΓ3 (Β Τάξη), Β-ΓΕΡ2 (Β Τάξη), Β-ΘΤ2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ 05/06/2021 Αγ3 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 05/06/2021 A2 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 05/06/2021 Α (Α Τάξη), Α (ΑΓΓΛΙΚΩΝ) (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 05/06/2021 Α / ΓΑΛΛΙΚΑ 1 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 06/06/2021 Γ-ΟΧ1 (Γ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
Γ-ΦΥΣ (Γ Τάξη) από 28/5 έως και 6/6
2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ) 05/06/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ-Α2 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ-Β (Β Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ-Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-Γ2 (Γ Τάξη), Γ 1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΔΑΣΚΑΛΙΑ (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ-Γ (Γ Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ  ECO-ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ COVID (Γ Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ-Γ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ-Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-Δ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-Δ (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ-Δ (Δ Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ-Δ (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ-Δ (Δ Τάξη), ΤΕ-Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕ.Λ. ΣΥΡΟΥ 09/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Β΄ΘΕΤΙΚΟ 2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 9/6
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 05/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 05/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΝ (Β Τάξη), Β1ΓΑΛ (Β Τάξη), ΒΑΓΓΛ1 (Β Τάξη) από 27/5 έως και 5/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 05/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 26/5 έως και 5/6
1ο Ημερήσιο ΕΠΑΛ Αγιάς 06/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 26/5 έως και 6/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 06/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 26/5 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Β3 (Β Τάξη) από 26/5 έως και 5/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 06/06/2021 Β4 (Β Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 26/5 έως και 6/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 05/06/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΑΓΓΛ2 (Α Τάξη), ΑΒΑΣ2 (Α Τάξη), ΑΕΡΕΥΝ2 (Α Τάξη), ΑΗΛ2 (Α Τάξη), ΑΣΕΠ2 (Α Τάξη) από 26/5 έως και 5/6
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΓΑΣ 08/06/2021 Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ-Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη) από 26/5 έως και 8/6
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 25/5 έως και 7/6
17ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 06/06/2021 Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 24/5 έως και 6/6
18ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών 06/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 24/5 έως και 6/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΕΠΕ 06/06/2021 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 24/5 έως και 6/6
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑ 06/06/2021 ΔΥΕΠ 1 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 2 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 3 (ΔΥΕΠ Τάξη), ΔΥΕΠ 4 (ΔΥΕΠ Τάξη) από 24/5 έως και 6/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 06/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 24/5 έως και 6/6
5ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 30/06/2021 Τμήμα 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τμήμα 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 21/5 έως και 30/6
54ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 29/06/2021 Ξ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ξ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 21/5 έως και 29/6
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 29/06/2021 Α5 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 28/06/2021 _Α2 (Α Τάξη), ΑΓΓ_Α2 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ 28/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1- ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 13/06/2021 Γαλλικά Στ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/06/2021 _Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓ Γ1 (Γ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13/06/2021 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β-ΓΑΛ-1 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-1 (Β Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ “ΛΕΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ” 12/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 4/6 έως και 12/6
66ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 13/06/2021 Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Β Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
1ο ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 13/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ 12/06/2021 Α2ΓΑΛ (Α Τάξη) από 4/6 έως και 12/6
4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/6 έως και 13/6
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 07/06/2021 2ο Τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 4/6 έως και 7/6
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο – Μ. Π. ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΙΚΕ 12/06/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ 12/06/2021 ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12/06/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 11/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
Α3 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 08/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 8/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Σ.ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΑΕΕ 12/06/2021 Α6 (Α Τάξη), ΧΑ-Intermediate 4 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 11/06/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 07/06/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 7/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΟΥ 11/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
102ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/6 έως και 7/6
19ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021
49ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΣΤΟ ΕΝΑΤΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α1-ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
4ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΚΕ 16/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 4/6 έως και 12/6
Γ2 (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 16/6
52ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
Β1-Θετ. (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 4/6 έως και 11/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 11/06/2021 Β2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Β Τάξη), Γ1 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
Γ3 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (0501100) 11/06/2021 Β5 (Β Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 11/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 10/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 11/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ 12/06/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 12/06/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 11/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΜΟΥΖΟΣ 12/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 12/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
25ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 12/06/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 12/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), Ενισχυτική Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), Τμήμα Ένταξης (Α Τάξη), Τμήμα Ένταξης 2 (Α Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη) από 4/6 έως και 12/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 11/06/2021 Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
3ο Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Νηπιαγωγείο – ΚΑΡΟΥΖΕΛ 11/06/2021 ΝΗΠΙΑ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΙΝΩΠΗΣ 12/06/2021 Α (Α Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 11/06/2021
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΡΟΔΟΥ 10/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝΟΥ 10/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Μ) (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΖΕΠ Ε1 (Ε Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 12/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ 11/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ SAINT JOSEPH 11/06/2021 Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΟΘΕΗ – ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11/06/2021 Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Δ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 07/06/2021
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/06/2021 _Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓ Γ1 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ “ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ” 11/06/2021 A4 (Α Τάξη), Α ΑΓΓ ΑΡΧ (Α Τάξη), Α ΓΕΡΜ ΑΡΧ (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10/06/2021 Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε-ΑΓΓΛ (Ε Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 11/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 11/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07/06/2021 Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ Γ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη), ΤΜ.ΕΝΤΑΞΗΣ Γ (Γ Τάξη), ΤΥ(ΖΕΠΙΙ) Γ (Γ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΩΝ Ε (Ε Τάξη), ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ Ε (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), ΤΜ.ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), ΤΥ(ΖΕΠΙ) Ε (Ε Τάξη), ΤΥ(ΖΕΠΙΙ) Ε (Ε Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11/06/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ 10/06/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ 10/06/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β4 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/06/2021 ΤΜΗΜΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 11/06/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Γ Τάξη), Γ-ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
26ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
39ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 Β4 (Β Τάξη), Β4-Αγγλικών (Β Τάξη), Β4-Γερμανικών (Β Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
56ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021
85ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄_ΔΙΑΤΡ ΑΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄_ΖΩΝ 1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2_ΕΝΔ (ΣΤ Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 7/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 11/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Γ4,Γ5-Γαλλικά (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 10/06/2021 Α4 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 10/6
ΙΔ. ΓΕΝ. ΛΥΚ. Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 09/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Β4 (Β Τάξη), Β4 (Β Τάξη), ΒΘ3 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 9/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ – ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ 11/06/2021 Α-ΑΓΓ-2 (Α Τάξη), Α-ΓΕΝ-2 (Α Τάξη), Α-ΗΛΕ-2 (Α Τάξη), Α-ΜΗΧ-2 (Α Τάξη), Α-ΝΑΥ-2 (Α Τάξη), Α-ΠΡΟ-2 (Α Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΑ 11/06/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΑΠ (Β Τάξη), ΒΓΑΛ (Β Τάξη), ΒΓΕΡ (Β Τάξη), ΒΘ (Β Τάξη), ΒΞΓ (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/06/2021 ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/06/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 10/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
7ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 10/06/2021 A ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 10/06/2021 ΥΠ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 10/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 10/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 10/06/2021 1o TMHMA (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 06/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 1/6 έως και 6/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη), ΒΘετική 2 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 06/06/2021 ΒΥΓ2 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 6/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 11/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
Β2 (Β Τάξη), Β-ΑΝΘΡ (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 07/06/2021 Β4 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΒΑΦΕΙΟ 07/06/2021 Β3 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-02 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ  Γ (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ  Γ (Γ Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
ΑΓΓΛΙΚΑ  Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  Ε (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ  Ε (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 07/06/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΛΑ 10/06/2021 Β (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 10/06/2021 Γ (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 10/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10/06/2021 Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
1ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10/06/2021 Γ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ 1 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
124ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Τμήμα 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
39ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
43ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑ 11/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Β4 (Β Τάξη) από 4/6 έως και 11/6
49ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ – ΔΗΜΟΦΙΛΟΣ 07/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 11/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 11/6
56ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 Β3 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
57ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 07/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 5/6
Γ3 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
72ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/06/2021 Β2 ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΓΠ (Β Τάξη) από 3/6 έως και 11/6
Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΓΠ (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Β4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΓΠ (Β Τάξη) από 4/6 έως και 11/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ 07/06/2021 A3 (Α Τάξη), ΓΤΟ (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
B4 (Β Τάξη), ΒΥΠΕ (Β Τάξη) από 3/6 έως και 7/6
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 08/06/2021
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10/06/2021 Α3 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 07/06/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ A (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 07/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ 07/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΑΡΑΔΩΝ 10/06/2021 Ε 1 (Ε Τάξη), Ε 1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), ΖΕΠ 2Ε (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 10/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ι.Κ.Ε. 10/06/2021 ΝΗΠΙΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ 07/06/2021 Α5 (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 07/06/2021 ΑΓ3(Υ.Π) (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10/06/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 10/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 12/06/2021 Β (Β Τάξη) από 4/6 έως και 12/6
ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΟΥΚΙΩΝ 07/06/2021 ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 10/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. 10/06/2021 E CLIL (Ε Τάξη), Ε STEM (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛ (Ε Τάξη), Ε ΕΝ (Ε Τάξη), Ε ΞΓ1 (Ε Τάξη), Ε ΞΓ2 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 07/06/2021 Β ΘΕΤΙΚΗ 2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 10/06/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗ – ΕΣΤΙΑ 07/06/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
11ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ 10/06/2021 Α ΥΠΟΔΟΧΗ (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α1-Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1-Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Α2 -Α4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2 ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α2-Α4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α4 ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Β ΥΠΟΔΟΧΗ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΕΝΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΕΝΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β4 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β4 ΕΝΤΑΞΗ (Β Τάξη), Γ ΥΠΟΔΟΧΗ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Γ4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ4 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 07/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 07/06/2021
1ο ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ ΡΑΛΛΕΙΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 3/6 έως και 10/6
28ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 07/06/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 10/06/2021 Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10/06/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 10/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ 07/06/2021 Β2 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 7/6
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10/06/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 11/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 1/6 έως και 10/6
Β2 (Β Τάξη) από 2/6 έως και 11/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 08/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 1/6 έως και 8/6

 

Διαβάστε τις Εκπαιδευτικές Ειδήσεις, με την αξιοπιστία και την εγκυρότητα του edweek.gr

   Μπες στην ομάδα μας στο Viber!

Μοιράσου το άρθρο:

             

Αν η εικόνα υπόκειται σε πνευματικά δικαιώματα παρακαλούμε να μας ενημερώσετε για να την αντικαταστήσουμε.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.